izmir kuaför

İzmir’de Tercih Edebileceğiniz Kuaför Salonları 2022 !

By

Kuaför seçimi yapmak ve yeni bir kuaföre alışmak kadınlar için zordur. Tüm bakımlarınızı yaptırabileceğiniz size hitap eden bir salon arayışındaysanız İzmir’de ikamet ediyorsanız sizler için rehber olması adına araştırıp en beğenilen izmir kuaför leri derledik. Umarız sizin için faydalı bir rehber olur, keyifli okumalar…

 

Key Kuaför

Bostanlı’da konumlanan Key Kuaför, salon olarak epey geniş ve ferah bir salon. İç mekan dekorasyonu müşteriler tarafından çok beğenilen salonda konfor üst düzeyde. Manikür konusunda da trendleri takip eden iyi işler çıkaran bir salon. Nezih ve iyi kalitede hizmet veren saç kesimi ve boya konusunda kendini kanıtlamış bir kuaför salonu.

By Zeki Çetinkaya izmir kuaför

Karşıyaka Ege Park içerisinde bulunan By Zeki Çetinkaya Hair Design, saç kesimi ve boya konusunda başarısı kadar ağda manikür pedikür hizmetlerinde de son derece başarılı ve nezih görülen bir kuaför. Müşteri yorumlarında röfle balyaj işlemlerinin çok başarılı olduğu belirtiliyor. Malzeme kalitesi çok yüksek ve iyi markalarla çalışan bir salon.

istanbul kuaför

 

The Most Hair Design Studio

Bostanlı ve Alsancak’ta iki farklı yerde şubesi olan The Most Hair Design Studio, oldukça popüler bir salon. Türkiye’de başka illerde de şubeleşen bir marka olan The Most özellikle bostanlı şubesi müşterileri tarafından İzmir’de epey övülen ve beğenilen bir kuaför.

Saloon Locca

Saloon Locca, Bornova Kazım Dirik Mahallesi’nde hizmet veren bir salon. Özellikle kısa saç kesimleri çok beğeniliyor. Saç bakımı konusunda da tercih edilesi bir izmir kuaför salonu. Yenilikçi bir çizgiye sahipler ve misafirleri müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsediklerini belirtiyor.

Ankara’daki en iyi kuaför salonları

İzz izmir kuaför

Gaziemir’de bulunan İzz izmir kuaför yurt dışında eğitim almış ve global trendlere hakim bir salon, yeni çıkan ürünleri ve trendleri takip eden ve son derece başarılı uygulayan profesyonel bir ekibe sahip. Saç rengi açma işlemlerinde oldukça başarılı sonuçlar elde ediyorlar. Kusursuz sarılar için tercih edilesi bir kuaför salonu.

By Sadettin Kuaför

2000 yılından beri İzmir Hatay semtinde hizmet veren köklü bir kuaför. Profesyonel kadroya sahip. Boya ve kesim konusunda son derece başarılı olduğu daimi müşterileri tarafından belirtiliyor. Yıllardır trendleri takip ettiği ve son derece başarılı sonuçlar çıkardığı uzun yıllardır sektörde olmasından belli gözünüz kapalı bu tecrübeye güvenebileceğiniz misafirler tarafından belirtiliyor.

 

 Hanifi izmir kuaför

2003 yılından beri aynı adreste, Hanifi Özçelebi yönetimindeki Kuaför Hanifi uzman ekibiyle tüm İzmir’li kadınlara hizmet vermektedir. Salon Bornova’da konumlanmış ve trendleri yakından takip eden, güncel ve modern saç tasarımlarını sunmaktadır. Kullandıkları ekipmanlar son derece temiz ve profesyonel. Müşteriler özellikle Covid19 önemlerinden ve hijyenden son derece memnun. Köklü bir tarihe sahip olan bu kuaförün uzun yıllardır daimi müşterileri bulunmakta.

Bursa’daki kuaför salonları

Salon Ebru

Bayraklı’da bulunan Salon Ebru saç makyaj ve tırnak bakımında kendini kanıtlamış bir kuaför salonu. Salona girdiğiniz an içerideki profesyonel atmosferi gözlemleyebiliyorsunuz. Çalışan ekibin özel giysileri salonun dekorasyonu göz dolduruyor. İzmir’de bir kuaför arayışındaysanız şans verebileceğiniz temiz ferah bir mekan.

You may also like